/Files/images/21.gif

/Files/images/81bb17286c.gif

КЗ НВК Смологовицька ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок

Правила прийому дітей до 1-го класу:

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.
2.Прийом дітей до загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.
3.Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.Копія свідоцтва про народження.Медична картка дитини встановленого зразка.Психолого-педагогічна картка розвитку дитини ( за згодою батьків).
4.Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу, категорично забороняється.
5. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.
6. До спеціалізованих шкіл прийом проводиться відповідно Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 за №389;
7. До ліцеїв і гімназій, до складу яких входить початкова школа, зарахування здійснюється на безконкурсній основі.

/Files/images/21.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1088

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.